Specjalista ds. Obsługi Klienta

E-LADY

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku Specjalisty ds Obsługi Klienta. Do głównych obowiązków należy: kompleksowa obsługa klienta, doradztwo w zakresie obsługi zamówień, doradztwo w zakresie doboru produktów a także usług towarzyszących zakupom oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami, współpraca z pozostałymi działami firmy.

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od ilości i jakości obsługiwanych zamówień, mierzona także opiniami o sklepie
  • Szansę na dalszy rozwój wraz z serwisem - w dalszych etapach będziemy potrzebować ludzi sprawdzonych na starcie.
  • Autentyczny wpływ na wizerunek firmy - na obecnym etapie rozwoju, wiele potrzeb klientów jest wciąż niespełnionych, i na podstawie tych informacji można kształtować ofertę rynkową - tu będzie można pozostawić kawałek siebie.
  • Udział w rozwoju projektu o dużym potencjale rynkowym
  • Praca w godz. 8:00-16:00

Wymagania

- biegła obsługa komputera, pakietu MS Office oraz umiejętność posługiwania się siecią Internet, zaznajomienie z panelem do obsługi zamówień

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność

- otwartość, sumienność, dokładność, uczciwość

- doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży e-commerce lub sprzedaży, tj. obsługa telefoniczna na odległość - min. 1 rok

- osoba zorientowana na realizacje konkretnych celów, energiczna

- umiejętność argumentowania i przekonywania klienta
- prawo jazdy kat. B (czynne)

Mile widziane

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Studenci kierunków marketing, informatyka.
Preferowane kobiety.
Osoby z doświadczeniem w branży bielizna, informatyka, marketing

Proces rekrutacji polega na odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej oraz odpłatnym tygodniu testowym na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Prezentacja firmy

Firma z 13 letnim doświadczeniem w sprzedaży on-line na rynku polskim. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 300PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
0-900 w zależności od zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Zakupy / Zaopatrzenie