Specjalista ds. Obsługi Klienta

Eskulap

Zabierzów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Lubisz mieć kontakt z klientem? Masz dużą wiedzę o zwierzętach i produktach z branży zoologicznej? Zapraszamy do nas!

Do Twoich zadań będzie należała:

  • Kompleksowa obsługa Klienta - obsługa telefonicznych połączeń wychodzących i przychodzących, obsługa korespondencji e-mail oraz czatu;
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz dbanie o wysoką jakość obsługi;
  • Prezentowanie i doradzanie klientom produktów będących w ofercie internetowego sklepu zoologicznego
  • Obsługa reklamacji;
  • Kontakt z firmami kurierskimi

Oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu branży zoologicznej
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Ciekawą pracę dla pasjonatów;
  • Miłą atmosferę pracy

Jesteś zainteresowany/-a? Wiesz co masz zrobić!

Prezentacja firmy

Eskulap Sp. z o.o. S.k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca Biuro / Dokumentacja