Specjalista ds Obslugi klienta

Vulcano

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie na umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego i pracę w doświadczonym zespole
szkolenia zawodowe

Obowiązki:

pozyskiwanie i obsługa aktualnych Klientów
zapewnienie wysokiej jakości obsługi i budowanie relacji z Klientami
odpowiedzialność za proces realizacji zamówień
współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania najwyższego poziomu jakości obsługi Klienta

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio oraz dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

Wymagania

Wymagania
wykształcenie min. średnie
znajomość pakietu Office oraz urządzeń biurowych
umiejętność budowania relacji z Klientami
umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma działa w obszarze IT.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)