Specjalista ds. Obsługi Klienta

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Wrocław, dolnośląskie

W chwili obecnej, do jednej z naszych spółek Euro-tax.pl we Wrocławiu, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A. jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę zagranicą (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, Norwegia, Belgia, Austria). Jesteśmy doradcami podatkowymi, zajmującymi się odzyskiwaniem nadpłat podatkowych oraz pozostałych świadczeń z tytułu pracy zagranicą dla naszych klientów. Naszą domeną jest oferowanie kompleksowych usług, bezpośredni i profesjonalnych kontakt z naszymi klientami oraz doświadczenie w branży idące w parze z innowacyjnością i ciągłym rozwojem.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • Sprzedaż usług z sektora finansowego oraz dbanie o realizację planów sprzedażowych
  • Obsługa zapytań od klientów i doradzanie w zakresie oferowanych produktów
  • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
  • Nadzór nad przebiegiem procesu obsługi klientów

Nasze wymagania:

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • Zorientowanie na realizację założonych planów i wysokie standardy obsługi
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy (2 000 zł) i systemu prowizyjnego
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Kompleksowe szkolenia z zakresu świadczonych usług oraz standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym i pomocnym zespole
  • Pakiet benefitów (np. Karta Multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.