Specjalista ds. Obsługi Klienta

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, specjalizującgo się w projektowaniu i sprzedaży oświetlenia, w związku z rozwojem firmy poszukujmy młodych i ambitnych osób do pracy w Warszawie na stanowisku:

Specjalista ds. Obsługi KlientaMiejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży i w pracy z klientami,
  • Umiejętności komunikacji i szybkiego budowania relacji handlowych w rozmowach telefonicznych, oraz korespondencji mailowej z klientem,
  • Doświadczenia w pracy w programie COMARCH Optima (mile widziane),
  • Umiejętności korzystania z programów pakietu Office, szczególnie EXL,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomości języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa zamówień składanych przez Klientów,
  • Obsługa systemu COMARCH Optima, w tym przyjmowanie zamówień, wypisywanie dokumentów sprzedaży, magazynowych oraz faktur,
  • Aktualizacja warunków handlowych dla klientów,
  • Analizy sprzedaży i współpraca z działem finansowym oraz pozostałymi działami firmy w celu realizacji powierzonych zadań,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w Biurze Obsługi Klienta w Warszawie,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.