Specjalista ds. obsługi klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0021192
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Co będzie należeć do Twoich zadań?
• obsługiwanie połączeń przychodzących od Klientów indywidualnych i biznesowych,
• komunikacja z Klientami poprzez e-mail i czat,
• przyjmowanie zgłoszeń od Klientów oraz pomoc w ich rozwiązywaniu,
• wspólne osiąganie celów firmy.

Oczekiwania:

Jeśli:
• lubisz nowe doświadczenia i wyzwania,
• chętnie przyswajasz wiedzę,
• jesteś osobą, która chciałaby pracować w sympatycznym zespole,
• praca przy komputerze nie sprawia Ci problemu,
• jesteś osobą dyspozycyjną co najmniej 100 h/mc
• chcesz pracować w stabilnej, rozwijającej się firmie, to…
…dołącz do naszego zespołu,

Oferta:

Co możemy Ci zaoferować?
• rzetelne szkolenie przygotowujące do pracy za które Tobie zapłacimy
• codzienne wsparcie doświadczonych Pracowników,
• elastyczne godziny pracy (w przedziale godzin 6-22 (poniedziałek - piątek) oraz 8-16 (sobota),
• darmową kawę z mlekiem i herbatę ,
• szkolenia rozwojowe i systemowe,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.