specjalista ds. obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Rogoźnica, podkarpackie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Randstad dla swojego klienta z branży produkcyjnej, którego zakład zlokalizowany jest na terenie województwa podkarpackiego, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41619
Praca stała
Lokalizacja: Rogoźnica

Zakres obowiązków:
  • Telefoniczny kontakt z klientem (wsparcie i doradztwo)
  • Prowadzenie negocjacji cenowych
  • Aktywna promocja portfolio produktowego firmy oraz aktywne uczestnictwo w procesie wdrażania nowego produktu na rynek
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • Prowadzenie stałego monitoringu rynku, planowanie, aktywne pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach i ich potrzebach
  • Sporządzanie kalkulacji cenowych oraz monitorowanie procesu, terminów dostawy, płatności
  • Prowadzenie dokumentacji pracy z klientem w programie CRM
  • Ścisła współpraca z Kierownikami Projektów, wsparcie prowadzonych przez nich projektów
  • Realizacja wyznaczonych założeń biznesowych
  • Uczestnictwo w wizytach u kluczowych klientów
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek firmy
  • Tłumaczenie dokumentacji
  • Uczestnictwo w organizacji targów oraz innych wydarzeń branżowych

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Profesjonalizm w działaniu
  • Samodzielność, sumienność, operatywność, zorientowanie na cele
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,
  • Praktyczne umiejętności wykorzystania systemów CRM w pracy
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Łatwości w przyswajaniu wiedzy merytorycznej i umiejętności analityczne

Oferta:
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Dobre wynagrodzenie oraz motywujące premie uznaniowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Praca w między narodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)