Specjalista ds. obsługi klienta

BonCard Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BonCard Polska Sp. z o.o. jest dostarczycielem innowacyjnego rozwiązania w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych oraz systemów kart podarunkowych.

Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne zadania osoby zatrudnionej:

  • Telefoniczny kontakt z klientami biznesowymi,
  • Obsługa rozliczeń Klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • Udział w nowych projektach

Od kandydatów oczekujemy:

  • Energia, dynamizm, pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dobra dykcja,
  • Samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (podstawa + prowizja )
  • Szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży
  • Narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w dynamicznym zespole, zorientowanym na realizację celów.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową www.boncardpl

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomoca opcji "Aplikuj"

W temacie maila prosimy wpisać Numer referencyjny: Specjalista /07/2018

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

BonCard Polska to spółka z kapitałem polskim, zajmująca się wprow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta