Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie sprzedaży przedstawicieli handlowych w terenie;
  • Planowanie i telefoniczne umawianie wizyt handlowcom;
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych;
  • Prowadzenie sekretariatu w firmie;
  • Kontakt z klientem;
  • Monitorowanie realizacji zamówień;
  • Nadzorowanie stanów magazynowych – koordynowanie zasobami;
  • Wystwianie dokumentów magazynowych;
  • Kontakt z klientem zagranicznym;

Wymagania:

  •  Wykształcenie minimum średnie lub wyższe;
  •  Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym;
  • Znajomość/umiejętność pracy w systemie COMARCH ERP OPTIMA będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność;
  • Konsekwentność w działaniu, pewność siebie;
  • Solidność w realizowaniu powierzonych zadaniach;
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność sprawnego posługiwania się komputerem z systemem Windows 7 i/lub 8;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Otwartość, komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Praca w Drwalewie: 05-651 Drwalew

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Pracę w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • Stałe, terminowo wypłacane wynagrodzenie;
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia - premie uznaniowe - adekwatnie do jakości i efektywności wykonywanych zadań.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres z dołączeniem klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

HiTec Film Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą produkcyjno-dystrybucyjną dz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta