Specjalista ds. Obsługi Klienta

In Temporis Polska

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Nr ref: LUB/11/2018

Obowiązki:

  • Wyszukiwanie osób z Ukrainy będących na terenie Polski lub Ukrainy i przedstawianie im konkretnych ofert pracy w Polsce;
  • Tworzenie bazy kandydatów;
  • Kompletowanie dokumentów od osób zainteresowanych konkretną pracą;
  • Telefoniczne udzielanie informacji aktualnie zatrudnionym pracownikom z Ukrainy w naszej firmie;
  • Szeroko rozumiana obsługa klientów/pracowników, przyjmowanie od nich zgłoszeń i przekazywanie do konkretnych działów firmy;
  • Raportowanie z działań do przełożonego;
  • Przedłużanie umów pracownikom zatrudnionym w firmie i zatrudnianie nowych pracowników – wyjazdu do klientów;

Wymagania:

  • Doświadczenie w wyszukiwaniu pracowników/rekrutacji;
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych;
  • Czynne wyszukiwanie kandydatów;
  • Znajomość języka ukraińskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Czynne prawo jazdy kat. B – w miesiącu zdarzają się wyjazdy do klientów;

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie – wg preferencji;
  • Zadaniowy system pracy – elastyczne 8 godzin dziennie; pon-piatek
  • Wynagrodzenie godzinowe – wysokość wynagrodzenia temat otwarty;
  • Praca w biurze w Lublinie; telefon, laptop – zapewniony;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy In Temporis Polska Sp. z o.o. od roku 2005 figuruje<br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja