Specjalista ds. obsługi klienta

Bano

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- telefoniczne wspieranie sprzedaży produktów i usług,
- praca w miłym i kompetentnym zespole,
- dla najlepszych pracowników - dodatkowe PREMIE !,
- udział w ciekawych projektach z różnych sektorów gospodarczych,
- raportowanie czasu pracy i dbanie o najwyższą jakość usług,
- realizacja założonych celów sprzedażowych indywidualnych i grupowych.

Oferujemy:
- umowa zlecenie na okres próbny 3 miesięcy (po tym okresie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji i premii,
- profesjonalne szkolenia z technik sprzedażowych,
- aktywny coaching,
- monitoring pracy specjalisty,
- opieka i wsparcie koordynatora zespołu sprzedażowego,
- praca od pn do pt (9-17),
- udział w konkursach,
- biuro znajdujące się w ścisłym centrum Łodzi,
- możliwość awansu na stanowisko team leadera grupy sprzedażowej,
- jasną ścieżkę zawodową dającą możliwość rozwoju,
- opiekę przełożonych przez cały okres współpracy,
- przyjazną i otwartą atmosferę pracy..

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na Nasz adres e-mail.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BANO Bartłomiej Noga, ul. Górczewska 5/7/9 m.23, 01-189 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)“.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w BANO CALL CENTER. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- komunikatywność, determinacja, motywacja i chęć rozwoju,
- realizacja wyznaczonych przez przełożonych celów,
- wysokie umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedażowych,
- dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta,
- znajomość obsługi komputera,
- doświadczenie w pracy na słuchawce będzie dodatkowym atutem,
- mile widziany status studenta.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług wspierających biznes w tym w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
100PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + prowizja + premia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management