Specjalista ds. Obsługi Klienta

InterKadra Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Legnica

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obowiązki:
- Obsługa telefoniczna klienta
- Przygotowanie ofert handlowych oraz koordynacja zamówień klienta
- Doradztwo produktowe i techniczne
- Raportowanie skuteczności działań sprzedażowych
- Wspieranie i koordynowanie zadań przedstawicieli
- Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży
- Wykorzystywanie istniejących i wprowadzanie nowych narzędzi wsparcia sprzedaży
- Weryfikacja danych i aktualizacja bazy Klientów
- Promowanie produktu

Wymagania:
- Biegła znajomość języka angielskiego,
- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów mile widziana branża
spożywcza,
- Chęć zdobycia dużej ilości wiedzy w krótkim czasie
- Samodzielność i umiejętność kształtowania własnego czasu pracy
- Profesjonalizm w kontaktach biznesowych
- Celująca organizacja pracy, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
- Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- Umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS,
płatne urlopy wypoczynkowe),
- Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazną atmosferę w pracy
- Motywacyjny system wynagrodzeń
- Uczestnictwo w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
- Stałą opiekę koordynatora.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.