SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

BillBird S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

BillBird S.A. - część międzynarodowej korporacji IGT, lidera w projektowaniu oraz dostarczaniu innowacyjnych systemów loteryjnych poszukuje:

SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA
w Dziale Customer Care

Nr ref. CC/11/2016

Zadania:

  • obsługa zgłoszeń przychodzących ze wszystkich kanałów komunikacji (telefon, mail, inne)
  • rozwiązywanie problemów technicznych oraz przyjmowanie reklamacji
  • udzielanie informacji dotyczących świadczonych usług
  • zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie
  • współpraca z innymi działami przy realizacji zgłoszeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość środowiska Windows i aplikacji biurowych MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność oraz nastawienie na współpracę w zespole samodzielność, inicjatywa i dynamika w działaniu
  • zaangażowanie w realizację zadań

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prosimy o umieszczenie nr ref. w temacie maila.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie na przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883”.

Prezentacja firmy

BillBird S.A. – lider na rynku polskim w zakresie innowacyjnych s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting