Specjalista ds. Obsługi Klienta

_Klient infoPraca.pl

Kraków, Tarnów, małopolskie

Nasza firma jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi klienta oraz oferujemy szeroką gamę nowoczesnych produktów, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Kierujemy się m.in. takimi wartościami jak innowacyjność, praca zespołowa i profesjonalizm.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Tarnów

Zadania:

  • kompleksowa obsługa klientów biznesowych oraz indywidualnych
  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami firmy
  • doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta
  • prezentacja oferty produktowej oraz dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • łatwość w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i profesjonalizm zawodowy
  • komunikatywność
  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet motywacyjny włączający bonusy, premie
  • ciekawą pracę w renomowanej firmie finansowej
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
  • jasną ścieżkę kariery i możliwości awansu
  • współpracę na czas nieokreślony
  • bezpłatne szkolenia