Specjalista ds. Obsługi Klienta

Morele.net Sp. z o.o.

Kraków, 31-553, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Morele.net to największy w Polsce sklep e-commerce z elektroniką użytkową. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej firma z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 200 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy młodych, ambitnych i zaangażowanych pracowników do Działu Obsługi Klienta na stanowisko:

Specjalisty ds. Obsługi Klienta - Infolinia

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net.

Współtwórz z nami Morele.net - najszybciej rozwijający się sklep internetowy. APLIKUJ!

Zakres obowiązków:

- Telefoniczna obsługa Klienta (połączenia przychodzące od Klientów)

- Pomoc w realizacji zamówień

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Praca w systemie zmianowym (elastyczny czas pracy, dostosowany do możliwości pracownika)

- Możliwość rozwoju i awansu do innych działów

- Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Dofinansowanie do karty multisport

Wymagania

- Status studenta lub ucznia (warunek konieczny)
- Wykształcenie minimum średnie
- Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce