Specjalista ds. obsługi klienta

Klient infoPraca.pl

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w innych instytucjach finansowych
  • znajomość produktów finansowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • liczne szkolenia, podnoszące kwalifikacje
  • samodzielne i odpowiedzialne zadania

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Elbląg

Główne obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług finansowych
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • współudział w organizowaniu działań marketingowych na rynku lokalnym

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego; preferowane ekonomiczne
  • minimum 2-letniego doświadczenia, związanego ze sprzedażą oraz obsługą Klienta
  • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
  • uporu i nastawienia na realizację celów
  • dużego zaangażowania i motywacji do pracy
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • dobrej umiejętności obsługi MS Office (w szczególności Excel)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.