Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz uczestniczyć w aktywnym rozwoju międzynarodowego przedsiębiorstwa, chcesz wpływać na wizerunek firmy i zdobywać nowych klientów to szukamy właśnie Ciebie.
Poszukujemy osoby, która potrafi zaangażować się w to co robi, ma głowę pełną pomysłów, chce podejmować wyzwania.
Wyślij do nas swoje CV.

Oferujemy
 umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
 umowa na pełny etat
 możliwość rozwoju i wpływania na wizerunek firmy
 miłą atmosferę pracy
 kursy i szkolenia tematycznie związane z profilem pracy
 możliwość zagranicznych wyjazdów biznesowych

Wymagania

Wymagania
 Bardzo dobra języka angielskiego
 Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
 Dobra organizacja własnej pracy
 Umiejętności pracy w zespole
 dodatkowym atutem będzie umiejętność prowadzenia negocjacji

Główne zadania
 pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych (sektor B2B),
 przedstawianie naszej oferty klientom podczas rozmów i spotkań,
 budowanie i podtrzymywanie relacji z naszymi partnerami handlowymi.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa firma produkująca design od blisko dwudziestu pięc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta