Specjalista ds. Obsługi Klienta

Global-Com

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy :

 Pakiet szkoleń wstępnych, oraz szkolenia doskonalące,
 Wsparcie przełożonych oraz specjalistów produktowych,
 Wynagrodzenie podstawowe w oparciu o plan sprzedażowy,
 Dobrą i przyjazną atmosferę pracy,
 Możliwość tworzenia indywidualnych projektów oraz wsparcie w ich realizacji,
 Możliwość dodatkowego zarobku dla osób już pracujących,
 Dla najlepszych nagrody i świadczenia dodatkowe,
 Produkty do nabycia na preferencyjnych warunkach.

Wymagania

Abyś otrzymał pracę, oczekujemy :

 Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
 Motywacji do osiągania jak najlepszych wyników,
 Nawiązywanie bardzo dobrych relacji zarówno z Klientami, jak i współpracownikami,
 Umiejętności samodzielnej organizacji pracy,
 Dobrej umiejętności obsługi komputera.

Prezentacja firmy

www.profity.com.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
minimum 3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
800PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
200-500
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta