Specjalista ds. Obsługi Klienta

No Limit Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

No Limit  Sp. z o.o.
Sztuka logistyki, logistyka sztuki
Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klient dystrybucyjnego
  • doświadczenie w zakresie planowania i nadzorowania transportu i dostaw dla klientów dystrybucyjnych
  • umiejętność budowania bardzo dobrych, długotrwałych relacji z klientami
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania trafnych decyzji samodzielność
  • umiejętność planowania pracy zespołu
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętności raportowania wykonanych parametrów operacyjnych
  • mile widziana znajomość aplikacji WMS
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków

  • planowanie czynności operacyjnych zlecanych przez klienta
  • koordynowanie planowania dystrybucji
  • bieżąca kontrola wskaźników jakościowych wykonanych usług
  • kontrola wskaźników efektywności realizowanych usług
  • budowanie trwałych i dobrych realizacji z klientami

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv) za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.