Specjalista ds. Obsługi Klienta

Pekaes Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.
Pekaes Sp. z o.o. Pekaes Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Błonie

Główne obowiązki:

  • Bieżąca telefoniczna obsługa Klientów
  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie i realizacja zamówień sprzedaży
  • Sporządzanie raportów i zestawień
  • Aktywna Sprzedaż
  • Weryfikacja danych Klientów, dokumentów i umów
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Obsługa reklamacji
  • Kontrola należności Klientów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.