Specjalista ds. obsługi klienta

Logart

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski oraz krajów UE. Specjalizacja firmy to rekrutacja specjalistów oraz udostępnianie pracowników tymczasowych dla firm z sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz dla firm produkcyjnych. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2.

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijający się operator logistyczny o kapitale Unii Europejskiej. W związku z rozwojem biura w okolicach Błonia poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta.

Opis stanowiska:
- zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
- organizacja realizacji zamówień
- kontrola wysyłek i przyjęć na magazyn
- analiza potrzeb klienta i proponowanie rozwiązań logistycznych

Oferujemy:
- korzystne warunki zatrudnienia
- ciekawą pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
- przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o wysłanie swojego CV.

Wymagania

- min. roczne doświadczenie w dziale obsługi klienta lub handlowym w firmie z branży logistycznej
- znajomość i zainteresowanie branżą TSL
- min. średnie wykształcenie
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka