specjalista ds obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

 Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowego producenta opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 28412
Praca stała
Lokalizacja: Błonie

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja kompletnego procesu od zamówienia do dostawy, oraz obsługa po-sprzedażowa
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji
  • Aktywna współpraca z innymi działami w obrębie firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego mile widziana)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Oferta:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)