Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:
Pozyskanie i utrzymanie długofalowej relacji z Klientem tj. podtrzymanie relacji telefonicznej, mailowej, badanie potrzeb szkoleniowych, planowanie akcji marketingowych.
Organizacja usług edukacyjnych tj. przygotowanie materiałów szkoleniowych, organizacja logistyki (dojazd, rezerwacje sal i hoteli)
Obsługa administracyjna tj. koordynacja obiegu dokumentów (umowy, dzienniki, harmonogramy)

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe rozbudowane jest o system premiowy.
Świadczenia dodatkowe: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, vouchery do kina itp.
Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności, dzięki jasnemu systemowi awansów. Ponadto - jako firma usługowa - mamy ogromne możliwości we wspieraniu naszych pracowników rozwijaniu indywidualnych autorskich projektów.
Stabilne zatrudnienie, firma świadczy usługi m.in. dla administracji publicznej, realizujemy zadania które są określane odpowiednimi ustawami.

Wymagania

Mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze szeroko rozumianego wspierania edukacji, usług doradczych, szkoleniowych, badawczych itp.
Rozpatrujemy również aplikacje osób bez doświadczenia branżowego, które gotowe są poszerzać swoją wiedzę z zakresu branży tj. wspierania edukacji i usług pokrewnych.
Poszukujemy osób umiejących szybko nawiązać relację z innymi, energicznych, umiejących sprawnie wyrażać swoje myśli.
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w zawodach sprzedażowych (obsługa klienta, handel, sprzedaż) lub usługach społecznych (oświata, pomoc społeczna)
Wymagana jest podstawowa znajomość pakietu MS Office tj. Word, Excel, Outlook

Prezentacja firmy

Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych to firma badawczo-con... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa