specjalista ds. obsługi klienta ze znajomością j. niemieckiego i angielskiego

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, 02-819, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

kompleksowa obsługa zamówień klientów krajowych oraz zagranicznych

współpraca z klientami przez telefon, maila oraz skype.

wystwianie faktur oraz składanie zamówień do magazynu

archiwizowanie dokumentów handlowych

przestrzeganie obowiązujących warunków handlowych

Wymagania

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

znajomość pakietu MS Office

umiejętność budowania pozytywnej relacji z klientami

Oferta pracodawcy:

• Atrakcyjny, motywujący system wynagrodzeń;

• Pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: opieka medyczna, karta Multisport.

• Twórcza atmosfera pracy z ludźmi, którzy uwielbiają to, co robią;

• Możliwość stałego podnoszenia kompetencji i budowania profesjonalnych relacji biznesowych;

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta