Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Lynka Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:

  • Bieżąca obsługa Klientów Zagranicznych
  • Ścisła Współpraca z Account Managerem
  • Koordynowanie realizacji zamówień
  • Komunikacja z Klientami w języku niemieckim lub/i języku angielskim (kontakt mailowy oraz telefoniczny)
  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Dobra znajomość MS Office
  • Wyższe wykształcenie

Kandydatom oferujemy:

  • Praca na pełny etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę i wsparcie merytoryczne
  • Kafeteryjny system wynagrodzeń w tym prywatną opiekę medyczną, OK System, Mybenefit, Multisport, itp.
  • Dołącz do nas

Prezentacja firmy

LYNKA Sp. z o.o., polsko-amerykańska firma z siedzibą w Krakowie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta