Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Pixel s.c.

33-100 Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PIXEL s.c., drukarnia wielkoformatowa z kilkunastoletnim doświadczeniem na Polskim rynku, poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta zagranicznego. Praca w siedzibie firmy w Tarnowie - możliwe wyjazdy zagraniczne.

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Budowanie długofalowych, efektywnych relacji z nowymi i aktualnymi klientami firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek
  • Obsługa własnego portfela klientów w zakresie: przygotowywania ofert, prezentacji produktów, kalkulacji i negocjacji cen, obsługi zamówień oraz posprzedażowa obsługa klienta
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na usługi świadczone przez firmę
  • Konsekwentna realizacja założonych planów i raportowanie wyników zgodnie z procedurami

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w obsłudze klienta
  • biegłej znajomości w mowie i piśmie języka angielskiego i niemieckiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • minimum średniego wykształcenia (mile widziani kandydaci z wykształceniem wyższym)
  • wysokiego poziomu motywacji w dążeniu do celu
  • umiejętności pracy indywidualnej i rozwiniętych zdolności organizacyjnych
  • komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy stabilne zatrudnienie na samodzielnym stanowisku w zgranym zespole. Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Dokumenty prosimy opatrzyć klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Firma Pixel istnieje na rynku reklamowym od 12 lat i specjalizuje się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta