Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/04/2017.

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem rumuńskim

Kielce, świętokrzyskie

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy osóby z dobrą znajomością języka rumuńskiego zainteresowanej pracą w obszarze obsługi klienta biznesowego.

Miejsce pracy: Kielce

Do zadań osobyz atrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z klientami firmy zlokalizowanymi w Rumunii
  • dbanie o prawidłową realizację składanych zamówień
  • współpraca z działem sprzedaży odpowiedzialnym za rynek rumuński
  • kompleksowe zarządzanie dokumentacją
  • przygotowywanie prezentacji, tłumaczeń

WYMAGANIA
  • dobra znajomość języka rumuńskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację w tym języku
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podaobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w Kielcach

KORZYŚCI
  • ciekawe stanowisko w dużej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy

Numer referencyjny: 7-13-41772/IP

Grafton Recruitment jest irlandzką firmą rekrutacyjną założoną w 1982 r. Od tego czasu... Grafton notuje stały wzrost i posiada obecnie 80 oddziałów w 19 krajach (m.in. Wielkiej Brytanii , Polsce, Czechach, Portugalii, Chile, na Węgrzech).
Na polskim rynku działamy już od 1997 roku i wciąż się rozwijamy. Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin (m.in. Sprzedaży, Marketingu, Inżynierii, IT, Finansów, Prawa, HR).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta