Specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym

BAUBRAS POLSKA

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma działająca w branży maszyn i narzędzi poszukuje pracowników z biegłą znajomością jednego wybranego języka obcego na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Rzeszów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Pozyskiwanie nowych klientów oraz ich kompleksową obsługę

Telefoniczną i mailową obsługę realizacji zamówień

Przygotowywanie ofert handlowych

Bieżącą obsługę logistyczną dostaw

Realizowanie planów sprzedaży

Branżowe doradztwo techniczne

Nadzór nad dokumentacją

Wymagania

Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie jednego z języków:

francuski, włoski, hiszpański,  rumuński

Dobra organizacja pracy własnej

Biegła obsługa komputera

Kreatywność

Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Motywacja do pracy, dążenie do rozwoju osobistego

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży

Firma gwarantuje

Umowę o pracę na pełny etat

Wynagrodzenie podstawa + prowizja + premia

Własne stanowisko pracy

Szkolenie wdrażające w obowiązki

Przyjazną atmosferę

Praca biurowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji z nazwą stanowiska (z dopiskiem Francja, Włochy, Hiszpania lub Rumunia) w tytule wiadomości poprzez formularz zgłoszeniowy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)"

Prezentacja firmy

Sprzedaż

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management