Specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem projektów obcojęzycznych Transcom poszukuje Specjalistów ds. obsługi klienta ze znajomością różnych języków obcych. Obecnie prowadzimy projekty związane z modą, wsparciem technicznym dla odbiorców produktów RTV/AGD,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • pakiet benefitów pozapłacowych typu: Multisport, LuxMed, ubezpieczenia grupowe itp.,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie, doskonalenie języka obcego i umiejętności miękkich,
  • dobrze zlokalizowane biuro - 20 minut spacerem do morza, kilka minut do przystanku autobusowego, tramwajowego i SKM.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka obcego np. niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, fińskiego, duńskiego, norweskiego lub innego języka obcego,
  • kreatywność, entuzjazm, otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie do ludzi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • W zależności od projektu obsługa klientów z różnych branż (kontakt przez telefon, czat, e-mail bądź video-czat) poprzez rozwiązywanie problemów, weryfikacja dotycząca konieczności wysyłania serwisanta, umawianie serwisu, wprowadzanie reklamacji.
  • Fachowe doradztwo w zakresie produktów oraz pomoc związana z wszelkimi problemami mogącymi wystąpić w procesie zamawiania produktów itp.
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientem i wizerunek firmy.

CV prześlij klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Transcom Worldwide Poland należy do grupy Transcom Worldwide - gl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Administracja biurowa, Praca BPO / outsourcing