Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Selsey Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Selsey Polska Sp. z o.o. urządza mieszkania. Nasza firma cały czas poszerza swoją działalność lokalnie, jak i poza granicami Polski. Uważamy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Rozwijaj się razem z nami i dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami
  • Bieżąca obsługa procesów sprzedażowych
  • Wyjaśnianie zwrotów oraz reklamacji
  • Kontakt z partnerami firmy Selsey Polska
  • Tworzenie opisów produktowych oraz przygotowywanie ofert sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobry język niemiecki
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Samodzielność oraz zorientowanie na cel
  • Umiejętności miękkie obejmujące negocjacje, komunikację oraz współpracę z zespołem

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi
  • Pakiet socjalny: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • Darmowy parking
  • Pyszne kanapki każdego ranka
  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę
  • Godziny pracy 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.