Specjalista ds. Obsługi Kontraktów (z językiem niemieckim)

Promedica24

Sosnowiec, śląskie

Promedica24

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy

  • organizacja i koordynacja wyjazdu oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą

  • budowanie długotrwałych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – wymagane

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania

  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji miękkich poprzez udział w szkoleniach i warsztatach
     organizowanych przez firmę

  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy

  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń oparty na wynikach pracy (podstawa + prowizja)

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport

  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.