Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Platinum Group Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Platinum Group Sp. z o.o. jest jedną z największych działających na polskim rynku firm specjalizujących się w sprzedaży soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji za pośrednictwem Internetu. Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości produktów po najatrakcyjniejszych cenach.

Poszukujemy zmotywowanej osoby biegle władającej językiem niemieckim do rozwoju sprzedaży na niemieckim sklepie internetowym oraz niemieckojęzycznej wersji serwisu Amazon.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego.Kluczowymi kompetencjami są: znajomość języka niemieckiego oraz chęć rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• znajomość platformy Amazon będzie mile widziana

Oferujemy:

Pracę w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmę, w przyjaznym i kreatywnym zespole, przejrzystą ścieżkę kariery i szansę na rozwój.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych działających na polskim rynku firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Inne