Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim

TPG Katowice Sp. z o.o

Katowice, śląskie

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację min B2/C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta zagranicznego
  • Sprawna obsługa MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką nowoczesnych technologii
  • Mile widziana obsługa systemu iOS

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego w zakresie rozwiązywania podstawowych problemów technicznych wynikających z użytkowania takich produktów jak smartfony, laptopy
  • Codzienny kontakt telefoniczny w języku niemieckim
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę
  • Program wdrożeniowy
  • Wynagrodzenie w wysokości 5 000 zł/Brutto
  • Wsparcie w relokacji
  • Realną ściężkę rozwoju
  • Unikatową szansę współtworzenia nowego projektu
  • Możliwość zdobycia wiedzy u niekwestionowanego lidera branży nowych technologii
  • Pracę w prestiżowym budynku z dogodną lokalizacją
  • Codzienny kontakt z “żywym językiem”
  • Dofinansowanie do Karty Multisport lub opieki medycznej LuxMed

Czekają na Ciebie liczne benefity:

Obecnie dla jednego z naszych największych klientów – globalnego lidera w dziedzinie najnowszych technologii poszukujemy uzdolnionych językowo osób na stanowisko: