Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Intive (pl)

Katowice, śląskie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Obsługa klienta

Obowiązki

  • Obsługa zgłoszeń z systemów wewnętrznych i projektów komercyjnych
  • Obsługa wewnętrznych systemów CRM, Jira, ServiceDesk i innych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów sprzętowych, programowych, z konfiguracją kont użytkowników

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Zaangażowanie, sumienność, uczciwość
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziana
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy i rozwiązań technologicznych / informatycznych

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Nowe, ciekawe zadania
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny

Intive (pl)