Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

SELLON

65-850 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma Sellon on kilku lat z powodzeniem wprowadza polskie produkty na rynki zagraniczne, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby która wesprze nasz zespół w codziennej pracy z klientem (mail/telefon) i sprzedażą internetową cross-border. Praca na cały etat w siedzibie firmy w Zielonej Górze.

Do Twoich zadań należeć będzie m.in. :
- obsługa klienta telefoniczna / mailowa ( nie call center )
- wdrażanie produktów na ebay i koordynacja realizacji zamówień
- opieka nad wybranym segmentem produktowym

Oferujemy:
- umowę o pracę
- przeszkolenie z oferowanego przez nas asortymentu
- niezbędna narzędzia pracy ( telefon, laptop )
- możliwość podejmowania własnej inicjatywy i współtworzenia sukcesu firmy
- przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole

Nie zapomnij o dodaniu klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy:
- warunek konieczny: znajomość języka niemieckiego, poziom C2 lub native speaker
- chęci do pracy i podnoszenia własnych kwalifikacji
- obsługa komputera
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży internetowej

Prezentacja firmy

Firma Sellon z siedzibą w Zielonej Górze, od kilu lat z powodzeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa