Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Waligora Textilvertrieb

53-608 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Producent własnej marki z branży Lingerie zatrudni Pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jeżeli posiadasz umiejętności komunikacyjne a kontakt z ludźmi sprawia Ci radość oraz potrafisz komunikować się w języku niemieckim i angielskim, zapraszamy do naszego Teamu

Zakres obowiązków na proponowanym stanowisku:

- utrzymywanie kontaktów telefonicznych, mailowych i bezpośrednich z klientami - udzielanie informacji, rozwiązywanie problemów
- pośredniczenie w kontaktach między klientem, a realizatorem usługi w firmie,
- prowadzenie korespondencji z klientami i potencjalnymi klientami,
- przyjmowanie reklamacji od klientów,
- marketing i PR marki (przygotowywanie newsletterów, monitorowanie ważnych eventów w branży, prowadzenie portali społecznościowych marki)

Wymagania

- komunikatywny język niemiecki
- komunikatywny język angielski
- wysokie zdolności interpersonalne
- bardzo dobra obsługa programów Excell i Outlook
- doświadczenie w pracy z programem ERP mile widziane

Prezentacja firmy

Jesteśmy właścicielem i producentem docenianej na światowym rynku Linger... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta