Specjalista ds. Obsługi Klienta z językami obcymi

P.P.U.H. Marta Smykała, Mirosław Gajdek

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów.

Poszukujemy ambitnych Kandydatów z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, którzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju firm naszych Klientów na stanowisku:

Lokalizacja: Gdynia

Obowiązki:

  • Kompleksowa posprzedażowa obsługa aktualnych klientów firmy w zakresie przyjmowania, realizowania i procesowania zamówień w systemie SAP
  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy klientem a działem sprzedaży i logistyki
  • Utrzymywanie telefonicznego oraz mailowego kontaktu z klientami
  • Doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • Utrzymywanie posprzedażowego kontaktu z klientem, w tym rejestrowanie reklamacji
  • Wsparcie administracyjne

Wymagania:

  • Znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, szwedzki, fiński, duński) na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Nasz klient oferuje:

  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym, międzynarodowym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w globalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na pełen etat

Prezentacja firmy

Zajmujemy się sprzedażą usług i produktów ubezpieczeniowo finanso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa