specjalista ds. obsługi klienta z jęz. niderlandzkim i angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Znasz język niderlandzki oraz angielski? Chcesz się rozwijać w międzynarodowej firmie z siedzibą w centrum Katowic? Aplikuj już dziś!

Nr ref.: 40000
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • obsługa zgłoszeń przychodzących od klientów (w języku niderlandzkim i angielskim)
  • wsparcie techniczne – helpdesk
  • ewidencjonowanie zgłoszeń w systemie
  • tworzenie raportów
  • dbałość o pozytywne relacje z klientami

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • podstawowa wiedza z zakresu IT
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • komunikatywność

Oferta:

  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie wprowadzające
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach klienta
  • praca w centrum Katowic

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)