Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. Włoskim lub Hiszpańskim

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1067450

Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy Hays plc. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów.

Dla naszego klienta – międzynarodowej organizacji, lidera w branży SSC/BPO, który rozwija centrum zlokalizowane na Białołęce – poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z j. Hiszpańskim lub Włoskim. Stanowisko funkcjonuje w ramach działu finansowego.

Obowiązki:
  • Stały kontakt z klientem w języku włoskim lub hiszpańskim – przypominanie o zapłatach zaległych faktur, rozwiązywanie problemów z płatnościami
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Przyjmowanie zgłoszeń o reklamacjach, rozpatrywanie reklamacji dotyczących faktur
  • Korygowanie faktur
  • Kontakt z innymi działami firmy

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Płynna znajomość języka hiszpańskiego lub włoskiego (min. B2)
  • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta lub windykacją będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemu SAP – mile widziane

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Umowę o pracę
  • Pracę w biurze zlokalizowanym na Białołęce
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesyłanie CV w języku angielskim.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland