Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Leszno, okolice, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Leszno, okolice

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Główne obowiązki na stanowisku:

• Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o standardy firmy,

• Pozyskiwanie i terminowa realizacja zamówień od klienta,

• Obsługa programów sprzedażowych oraz weryfikacja danych w systemie,

• Dbałość o prawidłowy przepływ informacji,

• Sporządzanie niezbędnych zestawień, raportów i analiz,

• Obsługa procesu reklamacji,

• Opieka posprzedażowa nad klientem,

• Miękka windykacja należności,

Wymagania:

• Ukończone studia wyższe,

• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale obsługi klienta,

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

• Biegła obsługa komputera,

• Komunikatywność, terminowość oraz wysoka kultura osobista,

• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

Oferujemy:

• Stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.