Specjalista ds. obsługi klienta z j. francuskim

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia).
  • Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie
  • Koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia)
  • Monitorowanie zgłoszeń użytkowników

Oferujemy:

  • Możliwość doskonalenia i poszerzania swoich umiejętności
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wymagania

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego (min. B2),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2,
  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office.
  • Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęć doszkalania się.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Konsulting