Specjalista ds. obsługi klienta z j. czeskim i słowackim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

02-014 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Nr ref. SOK/037/MKO

Obowiązki:

  • Odpowiadanie na pytania ze strony klientów z Czech i Słowacji
  • Przyjmowanie zamówień, rozwiązywanie ewentualnych problemow i dostarczanie informacji na temat oferowanych produktów
  • Wprowadzanie danych i raportowanie pracy w systemie CRM
  • Pomoc klientom w korzystaniu ze strony internetowej

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka czeskiego i slowackiego (min. B2)
  • Komunikatywnego angielskiego
  • Min. wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie w obsludze klienta
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w nowoczesnym biurze w samym centrum Warszawy
  • Interesującą pracę od poniedzialku do piątku w godzinach biurowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów
  • Realne szanse awansu i jasno okresloną ścieżkę rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials