Specjalista ds.obsługi klienta włoskojęzycznego

Sellbee S.A.

59-900 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy otwartych i empatycznych osób do pracy przy obsłudze włoskojęzycznych klientów w sklepie internetowym.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

1. Obsługę włoskojęzycznych klientów sklepu internetowego poprzez e-mail i telefon.
2. Nadzór nad realizacją zamówień.
3. Kontakt z kontrahentami Spółki.
4. Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów.

Zapewniamy:

1. Sympatyczną atmosferę pracy w młodym i bardzo dynamicznym zespole.
2. Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
3. Przyjaźnie nastawionego szefa.
4. Możliwość częściowego wykonywania pracy z domu.

Miejsce pracy: Wrocław

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883” i przesłanie ich w formacie PDF.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

1. Płynnej znajomości języka włoskiego
2. Dobrej znajomość języka angielskiego
3. Wysokich umiejętności interpersonalnych
4. Wykształcenia, co najmniej, wyższego zawodowego (studenci ostatniego roku studiów również mile widziani).
5. Dotychczasowe doświadczenie w pracy z klientami z Włoch będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Krótko o nas:<br/><br/>- Dysponujemy wiedzą techniczną i sprawdzo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta