Specjalista ds. obsługi klienta w obszarze HR z j. niemieckim

Antal SSC/BPO

Kraków, małopolskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie dla naszych klientów, międzynarodowych liderów z branży SSC, poszukujemy osób ze znajomością niemieckiego i angielskiego.

Opis Stanowiska:

► Wsparcie obsługi procesów finansowych, księgowych lub administracyjnych firmy,

► Wewnętrzne wsparcie pracowników w zakresie obsługi zapytań związanych z działem HR,

► Przygotowywanie raportów i dokumentacji,

► Współpraca z innymi zespołami w Polsce i za granicą,

► Kontakt z zagranicznymi klientami firmy,

► Rozwiązywanie bieżących problemów.

Wymagania:

► Wykształcenie wyższe lub absolwenci/studenci ostatnich lat – (wymagana pełna dyspozycyjność),

► Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

► Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

► Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel),

► Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu,

► Chęć rozwoju w międzynarodowej firmie.

Oferujemy:

► Możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym w obszarze księgowości lub obsługi klienta,

► Atrakcyjne wynagrodzenie,

► Pakiet świadczeń dodatkowych,

► Stabilne warunki zatrudnienia,

► Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl