Specjalista ds. obsługi klienta w języku niemieckim (m/k)

Trenkwalder

Gdańsk, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,

Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - min. B2/C1,
  • doświadczenie w obsłudze klientów niemieckojęzycznych będzie dodatkowym atutem,

  • Oferujemy:
    • pracę w nowej firmie na polskim rynku pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system premiowy, benefity,
  • pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy i awansu na wyższe stanowiska.
  • Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

    Więcej ofert pracy od tego pracodawcy