Specjalista ds. obsługi klienta w ekskluzywnym salonie z wyposażeniem wnętrz

INNE MEBLE

Lublin, lubelskie

INNE MEBLE

Od: INNE MEBLE
Miejsce pracy: Lublin

InneMeble. pl od 20 lat działa na polskim rynku w branży wyposażenia wnętrz. Posiadamy kilka salonów w Polsce, zatrudniamy 25 osób, nasza centrala mieści się w Lublinie i tutaj właśnie tworzymy teraz nowy zespół, do którego zapraszamy osoby zainteresowane stałą ciekawą pracą i możliwościami podnoszenia swoich kwalifikacji.

Inne Meble znane są szerokiej rzeszy klientów w całej Polsce i cieszą się od lat ich uznaniem. Sprzedajemy meble i artykuły dekoracyjne, tworzymy własne wzory, większość naszych modeli pochodzi z naszego bezpośredniego importu, dzięki czemu nasza oferta jest ciekawa i wyjątkowa. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki temu możemy konkurować na rynku z tradycyjnym sposobem sprzedaży.

Jesteśmy kreatywni, rzetelni, energiczni w działaniach, szanujemy potrzeby naszych klientów oraz pracowników - to wszystko wpływa na nasz sukces.

Specjalista ds. profesjonalnej obsługi klienta

w ekskluzywnym salonie z wyposażeniem wnętrz

Miejsce pracy: LUBLIN, ul. Anny Walentynowicz 26 (dawnie ul. Lucyny Herc 50)

Zakres obowiązków:

  • czynna sprzedaż i obsługa klientów w salonie
  • przyjęcie towarów, sprawdzanie dokumentacji PZ i WZ
  • przyjmowanie zamówień od klientów i nadzór nad ich realizacją
  • dbanie o należyty wygląd salonu meblowego

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w podobnej branży (wyposażenie wnętrz)
  • doświadczenie w sprzedaży mebli tapicerowanych
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • kreatywność i dobra organizacja pracy
  • znajomość rynku i trendów w branży wyposażenia wnętrz

Zdolności dekoratorskie będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • motywujące warunki pracy (premie uznaniowe i obrotowe)
  • umowę o pracę na pełen etat, praca w godzinach 10.00-19.00
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia
  • miłą atmosferę w małym zespole współpracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk: