specjalista ds. obsługi klienta w dziale planowania produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z Wrocławia (Psie Pole), poszukujemy kandydata / kandydatki:

Nr ref.: 41860
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • bieżący kontakt z klientem odnośnie terminów wysyłek
  • aktualizacja danych w systemie produkcyjnym i bazach korporacyjnych
  • współpraca z planistami produkcji odnośnie terminowej produkcji zleceń
  • zamawianie i koordynacja pilnych transportów typu taxi lub lotniczych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • raportowanie wyników procesu do przełożonego

Oczekiwania:
  •  minimum 2 lata doświadczenia w dziale logistyki, obsługi klienta lub planowania produkcji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i  w piśmie)
  • biegła obsługa Ms Office
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem

Oferta:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju
  • dodatkowe benefity

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)