Specjalista ds. obsługi klienta w dziale Logistyki

Cooper Standard Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała / 50 km Katowice/, śląskie

Od: Cooper Standard Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała / 50 km Katowice/

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Doradztwo / Konsulting

Cooper Standard Polska jest wiodącym na rynku motoryzacyjnym dostawcą rozwiązań w zakresie produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych. Fabryki Cooper Standard w Polsce są zlokalizowane w Bielsku-Białej, Myślenicach, Dzierżoniowie, Piotrkowie Trybunalskim oraz Częstochowie. Stamtąd nasze produkty eksportujemy do producentów samochodów na całym świecie. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników. Obecnie, poszukujemy osoby, która wsparłyby nasz zespół na stanowisku:

nr ref.: (CSL/BB/2014)

Miejsce pracy Bielsko-Biała

Główne zadania

  • kontakt z klientami niemieckojęzycznymi z obszaru Automotive,
  • organizacja i zarządzanie wysyłkami do klientów,
  • zarządzanie zamówieniami klientów, logistycznymi reklamacjami klientów,
  • zarządzanie opakowaniami,
  • zarządzanie transportem – odpowiedzialność za kontakty ze spedytorami,
  • zarządzanie transferami od strony logistycznej,

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe (mile widziane logistyczne),
  • minimum 3letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej – logistyka, handel międzynarodowy (branża motoryzacyjna mile widziana),
  • praktyczna umiejętność obsługi systemu informatycznego SAP ,
  • komunikatywna znajomość angielskiego - mile widziana
  • umiejętność pracy w zgodzie z normami ISO 14001, PN 18001, ISO/TS 16949,

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności analitycznego myślenia, zdolności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole, umiejętności pracy pod presją czasu, wysokiej samodzielności, wysokiej komunikatywności, dyspozycyjności, orientacji na cele/klienta zewnętrznego, elastyczność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji
  • na rynku, dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji. Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji.