Specjalista ds. Obsługi Klienta (umowa na zastępstwo)

CSM Polska

Warszawa, mazowieckie

CSM Polska
CSM Polska jest jednym z czołowych operatorów w branży dodatków piekarniczo-cukierniczych oraz gotowych produktów piekarniczych na polskim rynku. Spółka należy do międzynarodowej firmy CSM Bakery Solutions w siedzibą w Atlancie, USA. Grupa CSM jest jednym z największych producentów w branży, dostarczając produkty dla klientów do ponad 100 krajów. Na ternie Polski dystrybucja dodatków piekarniczo-cukierniczych odbywa się poprzez renomowane hurtownie, przy których pomoc technologiczną zapewniają technolodzy CSM Polska. Obecnie Spółka poszukuję osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami firmy
  • Przyjmowanie zamówień i wprowadzanie ich do systemu
  • Budowanie relacji handlowych i rozwój sprzedaży u istniejących klientów
  • Udzielanie informacji dotyczących oferty firmy oraz dostępności produktów
  • Ścisła współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia ciągłości dostaw
  • Bezpośrednie wsparcie działu sprzedaży
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
  • Motywacja do uczenia się nowych rzeczy i chęć pracy w międzynarodowym środowisku
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość Navision.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej na rynku światowym globalnej organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop oraz telefon komórkowy
  • W zależności od dalszego rozwoju firmy umowę na czas nieokreślony.
Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania swojego życiorysu zawodowego oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez CSM Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
CSM Polska