specjalista ds. obsługi Klienta - ucz się i pracuj w międzynarodowej firmie !

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Dla naszego klienta - lidera na rynku usług logistycznych, obecnie poszukujemy:

specjalisty ds. obsługi Klienta

Nr ref.: 40052
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa Klienta (połączenia przychodzące)
  • przyjmowanie zleceń
  • sprawdzanie statusów przesyłek
  • informowanie Klientów o aktualnej ofercie

Oczekiwania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • obsługa komputera
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze Klienta

Oferta:
  • praca w oparciu o umowę zlecenie (po okresie wdrożeniowym przejście na umowę o pracę, czyli zatrudnienie bezpośrednio w strukturach Klienta)
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem pracy
  • szkolenia z języka angielskiego oraz obsługi Klienta
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • praca jednozmianowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)